Rekreační středisko Kamýk nad Vltavou

RS Kamýk sezóna 2020 info

KALENDÁŘ OBSAZENOSTI RS KAMÝK SEZ. 2020

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

RS Kamýk se nachází na kopci nad řekou, ze kterého je krásný výhled na obec a okolí.

Pro rekreanty je připraveno 11 dřevěných chatek se čtyřmi lůžky, malou kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC, prostornou verandou a dále je k dispozici nadstandardně vybavený apartmán pro 5 osob s terasou.

Při příjezdu do RS Vás přivítá správce v recepci. V budově správce jsou 3 sprchy a infrasauna, nad nimi je televizní místnost. V druhé budově je otevřený Club Metro s barem a restaurací s vlastní kuchyní, kde Vám nabídneme občerstvení. Restauraci je možné využít jako společenskou místnost s televizí, v suterénu se nachází herna s kulečníkem.

Samozřejmostí je WiFi internet s možností připojení po celém areálu.

Dominantou RS Kamýk je velký bazén pro dospělé se slanou vodou a malý bazén pro děti. Oba jsou automaticky filtrovány a denně čištěny. Pro ještě větší možnost relaxace nabízí RS i vířivku a profi masážní křeslo.

Po celém areálu najdete útulná místa k posezení, možnost táborového ohně i grilování.

Středisko myslí i na spokojenost rodičů a malých dětí. Proto je zde dětské hřiště a také trampolína. Chtěli byste se projet po přehradě? I to Vám umožníme zapůjčením motorového člunu. Chcete si zahrát na hřišti nohejbal, volejbal, petangue či stolní tenis? Zapůjčíme Vám k tomu vybavení. Chcete si udělat výlet po okolí? Zapůjčíme Vám kola.

Rekreační středisko dále nabízí možnost pořádání různých akcí jako např. oslavy, svatby, školení, prezentace a slavnostní setkání.

Orientační plánek RS Kamýk

Plán RS