Rekreační středisko Kamýk nad Vltavou

KALENDÁŘ-OBSAZENOSTI-RS-KAMÝK-SEZ.-2020-

RS Kamýk sezóna 2020 info

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

RS Kamýk se nachází na kopci nad řekou, ze kterého je krásný výhled na obec a okolí.

Pro rekreanty je připraveno 11 dřevěných chatek se čtyřmi lůžky, malou kuchyňkou, koupelnou se sprchovým koutem a WC, prostornou verandou a dále je k dispozici nadstandardně vybavený apartmán pro 5 osob s terasou.

Při příjezdu do RS Vás přivítá správce v recepci. V budově správce jsou 3 sprchy a infrasauna, nad nimi je televizní místnost. V druhé budově je otevřený Club Metro s barem a restaurací s vlastní kuchyní, kde Vám nabídneme občerstvení. Restauraci je možné využít jako společenskou místnost s televizí, v suterénu se nachází herna s kulečníkem.

Samozřejmostí je WiFi internet s možností připojení po celém areálu.

Dominantou RS Kamýk je velký bazén pro dospělé se slanou vodou a malý bazén pro děti. Oba jsou automaticky filtrovány a denně čištěny. Pro ještě větší možnost relaxace nabízí RS i vířivku a profi masážní křeslo.

Po celém areálu najdete útulná místa k posezení, možnost táborového ohně i grilování.

Středisko myslí i na spokojenost rodičů a malých dětí. Proto je zde dětské hřiště a také trampolína. Chtěli byste se projet po přehradě? I to Vám umožníme zapůjčením motorového člunu. Chcete si zahrát na hřišti nohejbal, volejbal, petangue či stolní tenis? Zapůjčíme Vám k tomu vybavení. Chcete si udělat výlet po okolí? Zapůjčíme Vám kola.

Rekreační středisko dále nabízí možnost pořádání různých akcí jako např. oslavy, svatby, školení, prezentace a slavnostní setkání.

Orientační plánek RS Kamýk

Plán RS